Naše kariérní poradenství

 

Pro koho je určeno?

  • pro aktuálně zaměstnané manažery, kteří jsou příliš zaneprázdněni na to, aby se zabývali svým kariérním profilem nebo zvažovali další kroky, pokud se rozhodnou či jsou nuceni odejít od stávajícího zaměstnavatele
  • pro manažery, kteří hledají práci; těm pomůžeme zajistit, aby byla jejich sebeprezentace co nejvíce efektivní. Pomůžeme jim vytvořit akční plán, kde budou identifikováni potenciální zaměstnavatelé, kteří mohou, ale nemusejí být našimi klienty. Doporučujeme zaměstnavatelům, kteří musejí propustit manažery, aby pro svého zaměstnance zvážili uhrazení platby za tuto naši službu

V čem to spočívá?

  • v 90-ti minutové individuální konzultaci, která postupuje dle stanoveného procesu

Co by mělo být výsledkem?

  • jasná doporučení, jak zlepšit prezentaci na pracovním pohovoru, forma a obsah strukturovaného životopisu a on-line prezentace
  • jasné určení hodnoty daného manažera na trhu práce a dále typu zaměstnavatele, který se o něj bude s největší pravděpodobností zajímat
  • Akční plán, který v některých případech může vést ke konkrétním kontaktu s potenciálními zaměstnavateli

Otázky a odpovědi


1. Kolik tato služba stojí?

Cena je nastavena tak, aby si ji každý manažer mohl dovolit zaplatit sám, ačkoliv bychom rádi pobídli zaměstnavatele k zaplacení služby za manažery, kteří mají být propuštěni. Cena je pevná, avšak méně zkušení kandidáti dostanou slevu. Detaily poskytneme každému, kdo projeví konkrétní zájem.

2. Je to vhodné pro manažery z jakéhokoliv oboru?

Ne, služba je určena speciálně pro lidi, jejichž profesí je marketing nebo marketingová komunikace v korporátním či agenturním prostředí. To se shoduje s našimi odbornými znalostmi. V některých případech jsme schopni pomoci obchodním manažerům.

3. Podobá se to programu "outplacementu"?

V první části konzultace ano. Náš akční plán nicméně nabízí mnohem konkrétnější kroky vedoucí k identifikaci potenciálních budoucích zaměstnavatelů, V některých případech včetně poskytnutí konkrétního jména osoby, kterou může manažer oslovit. Je možné, že dospějeme ke společnému závěru, že by mohl být manažer zajímavým kandidátem pro některého z našich klientů.

4. Mám zájem o konkrétní pracovní pozici, kterou inzerujete. Musím tuto konzultaci absolvovat?

Ne, posoudíme váš profesní profil a budeme vás mít za standardního kandidáta. Pokud nesplňujete kritéria našich klientů můžeme vám místo dané pozice nabídnout tento program.

5. Pomohli jste mi najít předchozí zaměstnání. Pokud budu mít znovu o vaši pomoc zájem, musím tuto konzultaci absolvovat?

Pokud jste byl/a naším umístěným kandidátem v posledních třech letech nebo pokud jsme v minulosti úspěšně obsadili vámi zadanou pozici, nebudeme vám nic účtovat, i když vám doporučujeme, abyste programem formálně prošel/šla.

6. Budu po konzultaci na hledání nové pracovní příležitosti sám?

Ne. Jako součást akčního plánu nabízíme telefonickou podporu, v případě, že se chystáte na pohovor nebo potřebujete poradit ohledně zaměstnavatele, se kterým jednáte.