Wednesday, February 22

Netvařte se příliš cize!

Článek v HN, o anglickém (vlastně skotském) řezníkovi Chrisu Robertsonovi, kterého doporučujeme také na našich stránkách, mi udělal radost. Jako mnoho jiných Britů v Praze jsem dlouholetým věrným zákazníkem Chrisových obchodů. Nejvíce pozoruhodnou věcí na Chrisově podnikání je to, jak je "české".

0 komentářů

Wednesday, February 15

BUDVAR - Žádost podaná k Ministerstvu zemědělství ČR

Podle Zákona o svobodném přístupu k informacím jsem v pondělí 13. února poslal následující žádost na Ministerstvo zemědělství. Odpověď zde zveřejníme.

0 komentářů

Thursday, February 09

Od Budvaru ruce pryč!

K budějovickému Budvaru se váže několik důležitých a patřičných otázek. Měl by být pivovar majetkem státu? Pokud ne, jak a komu by měl být prodán? A jestliže zůstane v rukou státu, jak má být ohodnocen pracovní výkon generálního ředitele a dalších zaměstnanců? To jsou otázky určené nám všem, protože Budvar patří nám. Jako naši zaměstnanci by nám předložili ke zvážení různé možnosti, o kterých bychom nakonec hlasovali.

0 komentářů

Friday, February 03

Může si agentura skutečně vybírat své klienty?

Doporučuji vám článek Petra Václavka uveřejněný v M&M z tohoto týdne, ve kterém tvrdí, že jeho agentura Lemonade bude pracovat pouze pro klienty, které si "sama vybere". Dělám to při plném vědomí toho, že se tak stávám nástrojem Petrovy pečlivě budované sebepropagační kampaně. Jestli to vyznělo poněkud sarkasticky, nemyslel jsem to tak.

63 komentářů