Tuesday, May 31

Skicovné - v Německu je jiná situace

Aktuální vydání týdeníku Marketing & Media (link zde pro ty, kteří mají předplatné MaM) upozorňuje na výzkum našich kolegů z německé společnosti Cherrypicker týkající se placení skicovného na německém trhu. Stručně řečeno, otázka v Německu nezní tak úplně, zda by se mělo skicové platit, ale jak vysoké by mělo být. Dobré pověsti se pro svůj vyzrálý přístup k této otázce vždy těšilo Německo spíše než USA nebo UK.

0 komentářů

Wednesday, May 25

Sláva plzeňské Viktorce (a jejím fanouškům)!

Pro Viktorii Plzeň mám slabost od té doby, co jsem se před asi 14 lety poprvé setkal s Lubošem Kastnerem (nyní je v Plzeňském Prazdroji). Pravý fotbalový fanoušek je podle mne ten, který zůstává věrný svému (nejlépe místnímu) klubu v časech dobrých i zlých. Po celou tu dobu neměl moc důvodů k radosti, i když jeho klub vychoval dva nejslavnější české hráče posledních let, Pavla Nedvěda a Petra Čecha.

0 komentářů

Wednesday, May 11

Chvála Farmářským trhům

Jak všichni víme, Farmářské trhy se staly mezi českými zákazníky rychle hitem. Ovšem co  z toho plyne? Jak jsem za krásného počasí v sobotu nakupoval na Vítězném náměstí, přihodilo se mi několik věcí. Proč? Zdá se mi, že farmářské trhy obecně oplývají pozitivní energií.

0 komentářů