Tuesday, November 09

Náhodná kariéra

"Jon Steel je nejlepší account planner na světě", řekl Sir Martin Sorrell na Forum Media. Nevím, kolika lidem v publiku bylo toto jméno povědomé. Pravděpodobně jsem byl ale jediný, kdo s Jonem Steelem pracoval.

0 komentářů

Sunday, November 07

Možnosti výběru pro pražské voliče

Pokud mě stále sledujete, snad by vás mohlo zajímat, jak vidím možnosti výběru (nebudu se obtěžovat zahrnout do výčtu komunisty nebo malé nacionalistické strany, neboť předpokládám, že ani nikdo z vás se s nimi nebude zaobírat). ODS. Nestačí vyměnit vedení a říct: "Podívejte se, změnili jsme se!" Tunel Blanka, Opencard, Blob, cyklostezky, které vedou odnikud nikam, různé skandály v Dopravním podniku, bujení heren, kasina a špína v ulicích centra krásného města, četná obvinění z korupce v mnoha magistrátních odborech.

1 komentář

Tuesday, November 02

Forum Media: hlasy zpoza zdi

Na Forum Media jsem vedl diskuzi panelu, který se zabýval byly vztahy mezi klienty a agenturami napříč Evropou. Tyto vztahy nejsou čím dál tím víc omezeny státními hranicemi a po agenturách také není požadováno, aby měly kanceláře v každém místě, kde probíhá kampaň. Amsterdam Worldwide je součástí pulzující komunity kreativních agentur, které používají Amsterdam jako základnu pro svou práci po celém světě.

61 komentářů